ürün

VIDEOKONFERANS

Hp Elite Slice G2

Hp Elite Slice G2, 12.3" dokunmatik yönetim ekranıyla anahtar teslim bir oda konferans yönetim sistemidir. Bu sete takacağınız bir web kamerası veya gelişmiş bir konferans kamerasıyla tüm video konferans ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Hem Zoom hem de Ms Teams seçenekleri vardır. 2 model olarak satıştadır: 

Hp Elite Slice G2 Room System gelişmiş ses ve mikrofon sistemine sahiptir yalnızca kamera takmanız yeterlidir. 1-6 kişilik odalar için idealdir.

Hp Elite Slice G2 Audio Ready , oda konferans yönetim sistemidir. Hem kamera hem de ses sistemi ilave ederek sistemi tamamlamanız gerekir. Örneğin Logitech MeetUp ile beraber satın alırsanız  1-6 kişilik bir sistem, Logitech Rally Plus ile beraber satın alırsanız 20 kişilik salon için ideal bir sistem kurmuş olursunuz.

Dokunmatik ekrandan toplantı yönetimi, hız ve mükemmel ses kalitesi

Hp Elite Slice G2 + Logitech Brio 'yu birlikte satın aldığınızda hem ekonomik hem de eşşiz bir oda konferans setine sahip olacaksınız.  4K çözünürlüğünde ve 5X zoom özelliğinde mükemmel web kamerası ve Hp Elite in işlem gücü size hem konferanslarınızda hem de toplantılarınızda istediğiniz konforu sağlayacaktır. Hp Elite Slice G2 Room Systems, 12.3" geniş dokunmatik yönetim ekranı, gelişmiş ses sistemi ve geniş mikrofon kapsama alanıyla  kompakt bir çözüm sunmaktadır.

Video konferans sırasında veya klasik toplantılarınızda sunum paylaşmak için HDMI girişi bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak kablosuz sunum opsiyonunu da  (HP Wireless Display Module) satın alabilirsiniz.

DAHA FAZLA BİLGİ

 • Kamera:

  Kamera ile gelmez , Logitech Brio, Rally veya MeetUp tavsiye edilir.

 • Uyumluluk

  Skype, MsTeams ve Zoom versiyonları vardır.

 • Bağlantı Şekli

  Herhangi bir bağlantıya gerek yok, yalnızca dokunmatik ekrana dokunun ve toplantıyı başlatın!

 • Çoklu Görüşme Desteği

  Skype, Ms Team, Zoom vb. bulut konferans servis sağlayıcının verdiği imkanlarla sınırlıdır. 100- 1000 kişi arası değişir.

 • Kablolar

  Tüm giriş ve çıkışların toplandığı 1m lik özel port kablo demetiyle gelir. 1.8m USB-C dokunmatik ekran kablosu vardır, 5m olarak sipariş edilebilir.

 • Ses ve Mikrofon

  Mikrofon ve ses sistemiyle beraber ( Hp Elite Slice G2) veya yalnızca işlemci olarak ( Hp Elite Slice Audio Ready) sipariş edilebilir.

 • Kumanda ve Kontrol

  12.3" dokunmatik ekran ile beraber gelir.

 • Konuşana Odaklanma

  Kamerası yok, ayrıca dışardan eklenir.


Kullanıp performansından emin olmadığımız hiç bir ürünü size önermiyoruz. Hp Elite Slice G2 yüksek işlem hızı ile mükemmel bir toplantı konforu sağlar. İşte işlemci özellikleri: 

Windows 10 Pro işletim sistemi, 7th Generation Intel® Core™ i5 işlemci, 8 GB RAM; 128 GB SSD harddisk, Intel® HD Graphics 630. Çift ekran çıkışına  sahiptir. 

Odanız 3-5 kişilik mi ? Büyük salonda yarı kapasite mi oturmayı planlıyorsunuz? O zaman en uygun çözüm ve demo için bizi arayınız. Sizinle hemen canlı bağlantı yapalım ve demo setimizden ürünü size tanıtalım.