ÜRÜNLER

Ürünler

BULUT TABANLI ÇÖZÜMLER

Günümüzde iş hayatı o kadar hızlandı ki, yalnızca ofiste değil artık evde, yolda , kafede neredeyse her yerde çalışmaktayız. Bu ihtiyaç,  özel bir donanıma gerek olmadan yalnızca internet bağlantısı ile cep telefonumuzdan, notebook veya tabletimizden video konferans yapabilmemizi sağlayan yazılım çözümlerini  sektörde en ön sıraya taşımıştır. Günümüzde en yaygın olan bulut video konferans çözümleri Microsoft Skype, Zoom, Cisco Webex, BlueJeans’ tir.
 

Günümüzde iş hayatı o kadar hızlandı ki, yalnızca ofiste değil artık evde, yolda , kafede neredeyse her yerde çalışmaktayız.

Ofisle , çalışma arkadaşlarımızla ve müşterilerimizle iletişimimizde  bulut konferans ürünleri  en büyük yardımcımız.  Bu çözümler aylık veya yıllık abonelik sistemi üzerinden ücretlendirilmektedir. Bu uygulamaların bir çoğu kişisel ihtiyaçlarınız için kullanımı ücretsizdir. İş amaçlı kullanımda  gelişmiş özelliklere sahiptir ve kişi başına aylık 15 USD olarak ücretlendirilmektedir.

Bulut tabanlı konferans sistemlerinin en önemli katkılarını şöyle sıralayabiliriz:

Bu çözümler hiçbir yatırım yapmadan hemen kullanılabilir.  Sunum paylaşımı mümkündür . Aynı anda 100’ den fazla kişiyle video konferans yapabilme imkanı sağlamaktadır.
Sanal toplantı odası tahsisi, kablosuz sunum özelliği, toplantıların kayıt edilmesi, 2 adet kamera seçeneği gibi gelişmiş özellikleri kiralayabiliriz.  10.000 izleyiciye kadar webinar ( webden eğitim) hizmeti sunmaktadır . H323/ SIP tabanlı oda tipi konferans cihazlarıyla bağlantı yapılabilir.Bulut tabanlı konferans çözümlerinin oldukça yaygınlaşmasıyla  bazı üreticiler  kamera ve mikrofon tümleşik tak- çalıştır oda tipi ekonomik ve konforlu ürünler tasarlayıp üretmeye başladılar.  Logitech bu pazarda liderlerden biridir  ve  bulut konferans konforunu oda boyutuna taşımakta oldukça başarılıdır.  Logitech MeetUp,  Logitech Rally  en gelişmiş olanlarıdır.