ÜRÜNLER

Ürünler

Zoom Rooms

Zoom Rooms ,  oda toplantı ve video konferans yönetim sistemidir. Zoom Rooms beraberinde Kablosuz Sunum Paylaşımı, Video Konferans, Toplantı Odası Rezervasyon Sistemi ve Digital Signage ( Kurumsal TV)  fonksiyonlarının tümünü barındırmaktır. Yönetici odaları, genel kurul salonları, toplantı odaları ve eğitim salonları için idealdir.

 

Neden Zoom Rooms? Zoom konferansdan ne farkı var?

Zoom Rooms yalnızca video konferans yönetim sistemi değil aynı zamanda oda toplantı sistemidir. Toplantı odanızda kablosuz sunum yapabilirsiniz. Aynı zamanda AirPlay desteği de vardır. AirPlay nedir? Ipad, iphone ve Macbooklara özel kablosuz paylaşım özelliğidir.   

Tek tuşla video konferans başlatabilir, listeden istediğiniz kişileri hemen toplantıya davet edebilirsiniz. Bu özellik toplantılarda size zaman ve kolaylık sağlar. Yine tek tuşla kamera yönetimi yapabilir ve ses düzeyini ayarlayabilirsiniz.

Zoom Rooms ile beraber toplantı odanızın dışına koyacağınız bir Ipad veya tablet üzerinden  Google ve Ms Exchange ile uyumlu olarak toplantı odası yönetimi yapabilirsiniz.

Zoom Rooms Sistemi nelerden oluşur?

Zoom Rooms sistemi aşağıdaki bileşenlerden oluşur:

1. Görüntüleme Sistemi: Monitör veya TV  2.Yönetim bilgisayarı: Pc/ Mac  Kontrol ünitesi: IPAD, Tablet, Logitech TAP, Extron /Crestron Touch, Hp Elite  3.Kamera  4. Hoparlör ve  Mikrofon Sistemleri

Logitech , Hp, Crestron, Extron, Apple gibi üreticiler Zoom Rooms uyumlu bir çok ürün çıkartmışlardır.

 Zoom Rooms 1-2 kişilik çalışma odasından, eğitim ve konferans salonlarına kadar her büyüklükte alana uygulanabilir. Eğer siz de Zoom kullanıyorsanız, iş hayatınızı kolaylaştırmak ve ofisinizde dijital dönüşüme büyük bir adım atmak için bizi arayınız.